Platforma BrandMe CEO. Coś więcej niż plebiscyt

Maja Włoszczowska: Wszyscy wygrywamy na dzieleniu się doświadczeniami

Maja Włoszczowska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, współwłaścicielka firmy Quest i Beata Mońka, CEO Art of Networking / fot. Karol Żebruń

Jedną z ważniejszych wartości na rynku jest networking oraz wymiana doświadczeń. – Na dzieleniu się doświadczeniami wszyscy wygrywamy – mówiła Maja Włoszczowska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska i współwłaścicielka firmy Quest w rozmowie przeprowadzonej w trakcie VII Gali i Spotkania Liderów BrandMe CEO.

W jej opinii, każdy, kto odnosi sukces w biznesie, powinien dostać medal olimpijski. – Warto w codziennej gonitwie, wygospodarować czas, by wymieniać się doświadczeniami – dodała.

—–

2 października 2024 r. odbyła się VII Gala i Spotkanie Liderów BrandMe CEO. Już po raz siódmy liderzy polskiego biznesu, właściciele firm, menedżerowie najwyższych szczebli, przedstawiciele kadry akademickiej i politycy dyskutowali na temat przywództwa, rozwoju biznesu i polskiej gospodarki, a także wyzwań jakie przed nami stoją. Gościem specjalnym był prezydent Lech Wałęsa. Wręczono również prestiżowe wyróżnienia w czterech kategoriach.

Zobacz także:

Laureaci VII edycji BrandMe CEO

Podsumowanie VII Gali i Spotkania Liderów BrandMe CEO

Total
0
Shares
Related Posts
Czytaj całość

Jarosław Królewski: AI to może być nasz znak rozpoznawczy

Ostatecznie to takie momenty, w których jest naprawdę ciężko, to one potem decydują o tym, ile i czy się wygra – mówi w rozmowie Jarosław Królewski, prezes Synerise. Jak dodaje, obecnie przedsiębiorcy są na tyle silni, na ile mają doświadczeń na wielu różnych polach. I to właśnie wzbogaca ich podejście do biznesu.
Czytaj całość

Dr Tessy Ojo: Dzisiaj przywództwo to nie tylko podejmowanie decyzji

Współczesny lider musi uosabiać empatię, inkluzywność i odporność. Powinien być kimś, kto słucha, kto ceni różnorodność myśli – podkreśla dr Tessy Ojo, dyrektor wykonawcza The Diana Award. W jej opinii, przywództwo dzisiaj nie polega jedynie na podejmowaniu decyzji, ale chociażby na inspirowaniu innych. Lider powinien być elastyczny, rozumieć złożoność współczesnego świata i wykorzystywać swój wpływ do napędzania pozytywnych zmian. Ma ku temu zresztą potencjał. Przykładowo, generacja Z i pokolenie Alfa priorytetowo traktują zrównoważony rozwój w życiu osobistym i zawodowym. Jak jest w przypadku przedstawicieli innych pokoleń? I jak zmienić na lepsze świat biznesu oraz z sukcesem poszukiwać talentów?