Platforma BrandMe CEO. Coś więcej niż plebiscyt

Mariusz Frankowski: Lider musi wyjść poza biznes

Mariusz Frankowski, wojewoda mazowiecki / fot. Karol Żebruń

Powódź w Polsce pokazała, jak ważna jest rola liderów. – Liderzy powinni podjąć pałeczkę i wyjść poza biznes, spojrzeć szerzej, potrafić się skonsolidować, zebrać fundusze i zapewnić usługi dla potrzebujących – mówił Mariusz Frankowski, wojewoda mazowiecki w rozmowie przeprowadzonej w trakcie VII Gali i Spotkania Liderów BrandMe CEO.

Nawiązał do obchodów 80. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. – Dużo mówimy na temat tej rocznicy, dlatego że coraz mniej mamy powstańców. A to oni dzisiaj dla młodego pokolenia i dla nas są wzorem tego, jak postępować, jakim być liderem, przywódcą, człowiekiem, patriotą – dodał.

—–

2 października 2024 r. odbyła się VII Gala i Spotkanie Liderów BrandMe CEO. Już po raz siódmy liderzy polskiego biznesu, właściciele firm, menedżerowie najwyższych szczebli, przedstawiciele kadry akademickiej i politycy dyskutowali na temat przywództwa, rozwoju biznesu i polskiej gospodarki, a także wyzwań jakie przed nami stoją. Gościem specjalnym był prezydent Lech Wałęsa. Wręczono również prestiżowe wyróżnienia w czterech kategoriach.

Zobacz także:

Laureaci VII edycji BrandMe CEO

Podsumowanie VII Gali i Spotkania Liderów BrandMe CEO

Total
0
Shares
Related Posts
Czytaj całość

Robert Maciąg laureatem VII edycji BrandMe CEO

Robert Maciąg jest wysoko wykwalifikowanym senior menedżerem z ogromnym doświadczeniem w dziedzinie logistyki, operacji, sprzedaży, obsługi klienta, zaopatrzenia, inwentaryzacji i zarządzania projektami. Przez 20 lat zdobywał doświadczenie na wysokich stanowiskach w międzynarodowych firmach logistycznych. W UTi, McLane i Masterfoods zarządzał kluczowymi projektami logistycznymi i transportowymi w Europie i Afryce Północnej. W 2016 r. postanowił uruchomić własną firmę – LSP Group. Robert Maciąg został laureatem VII edycji plebiscytu BrandMe CEO.
Czytaj całość

Sztuczna inteligencja nowym orężem lidera

Skończyły się Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Jest to doskonała okazja, aby przyjrzeć się, jak technologia wspiera człowieka. To człowiek, jego wytrzymałość i umiejętności są doceniane medalem i miejscem na podium. To człowiek otrzymuje medale, a technologia go wspiera. Zupełnie inaczej niż w przypadku, na przykład, Formuły 1, gdzie nagrody dostają konstrukcje mechaniczne, a kierowca jest jedynie uzupełnieniem.